Kasia i Tomek - niesamowita para ślubna z Warszawy :)

Moja praca to też fotografowanie ślubów - uwiecznianie wspaniałych chwil wyjątkowego dnia jakim jest ślub, robimy to wspólnie z mężem Łukaszem. Są to nasze wspólne dzieła pod szyldem "footoo.pl" lub "slub.footoo.pl". Oto pierwsza para, która pragnę wam pokazać :)

Kasia i Tomek - wspaniałe dwie połówki jabłka. Ich dzień ślubu był również dla nas wyjątkowy. Dzięki nim powstały nowe kadry ślubne, które pokazują ten ich wielki dzień w życiu. Od przygotowania, ceremonię ślubną, zabawę na weselu i 2-dniowy plener...Sami zobaczcie..


Zacznijmy od przygotowań w domu panny młodej i błogosławieństwa...


Państwo młodzi już się spotkali i można wyruszyć pod kościół na wyjątkową mszę w bardzo pięknym kościele w Warszawie...Skończyły się życzenia i jedziemy na weselisko :)


A ich plener wkrótce zobaczycie - mają zdjęcia we wodzie, na łące, w polu i w naszym studio fotograficznym :)

A oto opinia Kasi i Tomka o naszej pracy :


"Z całego serca wszystkim polecamy współpracę z Agnieszką i Łukaszem!  Towarzyszyli Nam od samego początku – od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, ślub, aż do oczepin. Byli niezauważalni, ale zarazem jacy obecni podczas wszystkich ważnych momentów tego dnia! Wszystko uchwycone w piękne kadry. Przez co naprawdę ciężko było Nam wybrać zdjęcia do albumu ślubnego! Wszyscy, którzy go oglądają są zachwyceni. 

Sesja plenerowa z kolei była dla Nas niezwykłą przygodą i naprawdę dobrą zabawą! Agnieszka i Łukasz swoim pozytywnym podejściem, luźną atmosferą jaką stworzyli, szybko pomogli pozbyć się spięcia. Zdjęcia są naturalne i niepozowane na czym bardzo Nam zależało. Oryginalne pomysły fotografów dały niesamowite efekty! Są bardzo elastyczni i otwarci. Nasza sesja odbyła się w tylu różnych miejscach, że naprawdę jest co oglądać i do czego wracać wspomnieniami! 

Na koniec możemy dodać, iż współpraca z Agnieszką i Łukaszem podczas ślubu, wesela i pleneru tak się Nam spodobała, że zaowocowała dalszymi sesjami. Agnieszka i Łukasz naprawdę potrafią uchwycić chwilę i zatrzymać czas!"


Nasze wszystkie prace ślubne znajdziesz na stronie www.slub.footoo.pl   ZAPRASZAMY  :)


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.